O nas

Finanse Przedsiębiorcy to mój pomysł. 

Przez moje ręce przewinęło się dostatecznie dużo ludzi, żebym mógł wyciągnąć wnioski z obserwacji.

A oto one:

1/ Wiesz jak prowadzić biznes, ale nie masz na ogół planu jak zrobić dźwignię finansową ze swojego biznesu aby systematycznie planować zamożność. Dlatego Planowanie Finansów Osobistych

2/ Podejmujesz na co dzień decyzje finansowe. Ale nie masz pojęcia jak sprawdzić Twoich doradców opierając się o fakty finansowe. Nie masz pojęcia o tym, jak w tym celu posługiwać się komputerem finansowym.
Dlatego krótkie seminaria:
Jednodniowe Oświecenie Finansowe.

3/ Szkolisz się na ogół poza biznesem czyli w weekend. A wtedy cierpi twoja relacja partnerska. A możesz zrobić przyjemność żonie lub zaprosić męża na wspólne szkolenie.
Dlatego Weekend Finansowy

4/ Potrzebujesz zawsze lokalu na firmę a czasem z powodów prywatnych. Ale wiesz tylko to , co powiedzą Ci doradcy kredytowi lub pośrednicy nieruchomości. Nie wiesz jak stworzyć system wyboru i jak stworzyć system finansowania żeby nie płacić odsetek od kredytu.
Dlatego Seminarium
Jak finansować nieruchomości?

5/ Kolejne biznesowo-finansowe tematy w opracowaniu.

To są te powody, dla których  postanowiłem pomóc Ci moimi seminariami oraz moją rewelacyjną kinezjologiczną metodą nauki. Dzięki niej nauczysz się szybko, łatwo i przyjemnie tego – co potrzebujesz na co dzień  w życiu biznesowym.

Po co masz tracić czas i pieniądze z powodu błędnych decyzji? 

Więcej o mnie znajdziesz w zakładce: Weekend Finansowy/Trenerzy/Andrzej Fesnak