Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Superpakiet z okazji Dnia Kobiet

PAKIET: DZIEŃ KOBIET.  To pakiet przygotowany przez Kobietę dla Kobiet. Jest to prezent złożony  kursów poświęconych finansom osobistym. E-booki są bogate w treści dotyczące samorozwoju oraz budowania relacji z bliskimi.

Pakiet składa się z następujących elementów:

 • Pakiet Finanse Osobiste
 • E-book: Czy chcesz miec tylko rację, czy tak rozmawiać, żeby być szczęśliwym?
 • E-book: Jak skutecznie zmieniać nawyki i dotrzymywać przyrzeczeń nie tylko noworocznych…


  Pakiet Finanse Osobiste

Pakiet Finanse Osobiste to zestaw wszystkich tych kursów,
które z przynależą do sztuki zarządzania finansami osobistymi. 
Pakiet składa się następujących kursów z działu Finanse Osobiste:

 1. Lokaty – co powinieneś wiedzieć, żeby nie tracić? (7 lekcji), cena 199 zł
 2. Inflacja – jak możesz kalkulować i przeciwdziałać? (7 lekcji), cena 199 zł
 3. Kredyty – co musisz wiedzieć o kredytach zanim się zadłużysz? (20 lekcji), cena 588 zł
 4. Renta kapitałowa – czyli co prowadzi do niezależności finansowej? (8 lekcji) 239 zł
 5. Stopy nominalne i efektywne – jak je rozróżniać i kalkulować? (4 lekcje) 111 zł
 6. Regularne inwestowanie – czyli jak kalkulować drogę do wolności finansowej? (11 lekcji) 303 zł 

Wartość łączna wszystkich kursów to 1639 zł

E-book: Czy chcesz miec tylko rację, czy tak rozmawiać, żeby być szczęśliwym?

Dotyczy komunikowania się ludzi. Poświęcony jest tematyce związanej z budowaniem pozytywnych relacji z osobami bliskimi i nie tylko. Zawiera cenne informacje na temat różnych sposobów komunikowanie się. Daje odpowiedź w jaki sposób prawidłowo interpretować zachowania innych osób. Niestety obecna szkoła młodym ludziom nie daje na ten temat informacji. Nie wiemy jakimi metodami można dobrą i pożyteczną relację zbudować z rówieśnikiem, partnerem życiowe, bliskimi z rodziny czy przyjaciółmi.  Podobnie rodzice nie są w stanie tej luki wypełnić. Taką wiedzę zdobywamy przez całe życie ucząc się na błędach nierzadko własnych. Jej brak to spalone za sobą mosty, utrata przyjaciół czy rozwody. Nie rozumiemy, dlaczego ludzie zachowują się tak czy inaczej i nie potrafimy dać celnego feedbacku naszemu rozmówcy w sytuacji, kiedy czujemy się ranieni.

Obecnie taka wiedza jest powszechnie eksplorowana. Tematem budowania relacji zajmuje się wielu poważnych naukowców z różnych ośrodków naukowych. Tematyką wzajemnych relacji oraz rozumieniem tego w jaki sposób one działają zajmują się na co dzień. Jest to temat fascynujący z pogranicza psychologii, filozofii i etyki. Ta szeroko opisywana na łamach literatury fachowej tematyka została przez dr Andrzeja Fesnaka przeanalizowana na podstawie szkoły amerykańskiej i niemieckiej.  Efekty tej pracy są zebrane w e-booku:

 Andrzej Fesnak tłumaczy czytelnikowi podstawowe reguły rządzące relacjami międzyludzkimi. Objaśnia w jaki sposób należy je interpretować i wyciągać prawidłowe wnioski z zachowania innych ludzi. Dzięki e-bookowi dowiesz się:

 • Jaki reprezentujesz typ osobowości, a jaki Twoje otoczenie.
 • Co możesz z taką wiedzą zrobić?
 • Jak prawidłowo wykorzystać zdobytą wiedzę na temat relacji międzyludzkich?
 • W jaki sposób możesz wpłynąć na swoje bezpośrednie otoczenie wykorzystując znane mechanizmy, aby być lepiej rozumianym z korzyścią dla samego siebie i najbliższych

Po zapoznaniu się z treścią e-booka będziesz mieć podstawy do tego, aby rozumieć zasady rządzące relacjami międzyludzkimi. To będzie przydatne w sytuacji, kiedy będziesz musiał coś w związku naprawić. Kiedy nie musisz niczego naprawiać, zawsze możesz  poprawić relację z korzyścią dla obu stron.

E-book: Czy chcesz mieć tylko rację, czy tak rozmawiać, żeby być szczęśliwym? 
Cena: 100.00 zł

E-book: Jak skutecznie zmieniać nawyki i dotrzymywać przyrzeczeń nie tylko noworocznych…

Jest to pozycja przeznaczona dla osób lubiących stale podejmować nowe wyzwania. Wielu z nas planuje realizację celów na początku roku i zwykle udaje się zrealizować tylko niektóre z nich. Natomiast pozostali szybko tracą zapał i noworoczne postanowienie po kilku tygodniach staje się mglistym wspomnieniem.Co powoduje, że nie dotrzymujemy przyrzeczeń i obietnic, które składamy tak na prawdę samemu sobie. Przecież to Ja jestem najważniejszą osobą w moim życiu!  Z jakiego powodu zawodzimy samych siebie? Powody niedotrzymywania przyrzeczeń są różnorakie. Śmiało można stwierdzić, że tkwią one w nas samych i to my mamy na nie największy wpływ. 

Trzy podstawowe pytania brzmią następująco: 

 1. Co powoduje, że nasze postanowienia są pacyfikowane przez nas samych?
 2. Czy istnieją metody, które pozwalają przeciwstawiać się tym działaniom?
 3. W jaki sposób proponowane metody oraz praca nad samym sobą może wspomóc realizację celów?

Odpowiedzi na postawione pytania daje e-book.  E-book jest całorocznym podręcznikiem ułatwiającym wytrwanie w realizowaniu celów przyszłych. Możliwe, że powodem braku konsekwencji realizacji przyrzeczeń jest źle określony cel, albo sposób jego realizowania. Dlatego w podręczniku o dotrzymywaniu przyrzeczeń zajdziesz odpowiedź na pytanie jak określić cel i jakimi metodami go zrealizować. 

Jeśli jednym z Twoich celów życiowych jest droga do niezależności finansowej to właśnie w tym e-booku znajdziesz informacje, gdzie i w jaki sposób zdobyć wiedzę finansową po to, aby podejmować świadome decyzje finansowe.  W e-booku znajdziesz informacje na temat współczesnych, dostępnych metod budowania zaplecza finansowego opartego o istniejące legalne biznesy.

Jeśli jesteś osobą, która realizuje każde swoje postanowienie i nie ma problemu z konsekwentnym dążeniem do celu to gratuluję Jesteś Wielki!
Pamiętaj, swoje przyrzeczenie zawsze możesz zawsze zrealizować bardziej…

E-book: Jak skutecznie zmieniać nawyki i dotrzymywać przyrzeczeń nie tylko noworocznych…
Cena: 100.00 zł

Łączna wartość to: 1.839,00 zł
Regularna Cena Pakietu to 1250 zł

Cena dla Uczestników Webinaru z Okazji Dnia Kobiet to: 99 zł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi

piscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.